قاب بنر

قاب بنر نمایشگاهی یا به عنوانی دیگر اسپیس بنر سازه ای برای نصب بنر میباشد. شما میتوانید از این سازه برای تبلیغاتی محیطی خود استفاده نمایید. کاربرد و استفاده از این سازه میتواند به دو شکل انجام گردد. شکل اول به صورت اجاره  اسپیس تبلیغاتی یا همان اجاره قاب بنر میباشد. در این روش شما میتوانید با قیمت ارزان این سازه را اجاره نمایید. در روش دوم شما میتوانید اقدام به خرید نمایید.خرید این امکان را برای شما ممکن میسازد که در هر زمان دسترسی به این محصول تبلیغاتی داشته باشید. قیمت قاب بنر به دلیل ارزان و مناسب بودن از نقاط قوت این محصول میباشد. قیمت ارزان شما را حتما ترغیب به خرید مینماید.

فهرست مطالب

فروش قاب بنر و اسپیس بنر

چگونگی فروش قاب بنر و اسپیس بنر:

فروش قاب بنر نمایشگاهی و یا همان اسپیس بنر در اسرع وقت قابل خرید یا اجاره میباشد. فروش این سازه تبلیغاتی در تولیدی فریم گستر در ابعاد مختلف ارائه میگردد. ابعاد استاندارد این سازه توسط شرکت اسپیس سازان در گذشته تعیین گردیده است. فروش این سازه میتواند شما را در ساخت و اجاره انواع تابلو بی نیاز نماید. فروش این سازه در وب سایت به صورت اینترنتی انجام میگردد. برای محاسبه مقدار ملزومات سازه و یا قیمت قاب بنر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان فروش و اجاره شرکت بهترین پیشنهاد را برای اجاره قاب تبلیغاتی به شما می دهند. شما میتوانید با اطمینان خاطر با مشاورین زبده ما در ارتباط باشید. مشاوره در شرکت ما به صورت کاملا رایگان میباشد.

فروش قاب بنر تبلیغاتی

اجاره اسپیس بنر یا اجاره قاب بنر :

قبل از این که در رابطه با قاب بنر اسپیس فریم، صحبت به میان آوریم. بهتر است قدری با اسپیس تبلیغاتی نیز آشنا گردیم. از این طریق بدانیم که کاربرد قاب بنر اسپیس فریم چیست ؟ و ما چرا به قاب بنر نمایشگاهی اسپیس فریم احتیاج پیدا می کنیم. قاب بنر اسپیس فریم اگر چه نام آشنایی نیست ولی حتما شما حداقل یک بار آن را با چشم و از فاصله ی نزدیک دیده اید. قاب بنر تبلیغاتی اسپیس همان چهار چوبی است که به عنوان تکیه گاه استفاده می شود.

حال می‌خواهیم بدانیم بنر چیست؟

با توجه به نوع کاربری این نوع اسپیس که در صنعت نمایشگاه میباشد ابعاد اسپیس فریم نمایشگاهی مطابق با ابعاد غرفه ها میباشد.ابعاد استاندارد اسپیس فریم نمایشگاهی به صورتی میباشد که با آن میتوان انواع غرفه را ساخت.در ذیل اندازه های پر کاربد در صنعت نمایشگاه را برای شما آورده ایم:

قاب بنر تبلیغاتی
قاب بنر اسپیس فریم

نحوه اجاره قاب بنر

نحوه اجاره قاب بنر به این صورت میباشد. شما باید در مرحله اول ابعادی را که میخواهیذ تابلو را در آن نصب کنید داشته باشید. نکته دوم فاصله بیننده با تابلو میباشد. هرچه فاصله بیننده با محل تبلیغ بیشتر باشد ابعاد تابلو باید بزرگتر گردد. بعد از مشخص شدن ابعاد به ایتستایی سازه می رسیم. یکی از موار قابل توجه بحث مستحکم سازی سازه میباشد. استحکام سازی و مهار کردن سازه دارای اهمیت ویژه ای میباشد. اگر این سازه در محیط بسته نصب گردد آنچنان به مهار کردن نیازی ندارد. چراکه در محیط بسته شرایط جوی نمیتواند تاثیری روی سازه بگذارد. در محیط های سر بسته عامل تاثیر گذار میتواند فیزیکی باشد. در این خصوص برای مهار میتوان از پایه کرو استفاده نمود.

مهار سازه در فضای باز

در زمانیکه شما احتیاج به این دارید که تبلیغات را در محیط باز اجرا نمایید باید به فکر مهار آن باشید. چرا که در فضای باز شرایط جوی میتواند باعث بروز حادثه شود. یکی از این عوامل وزش باد میباشد. باد باعث میشود که به سطح تابلو فشار وارد گردد.اگر این فشار زیاد باشد باعث واژگونی آن می گردد.

قاب بنر تبلیغاتی

اسپیس بنر چیست؟

 از بنرها برای نمایش یک محصول یا یک تبلیغ در خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، جاده‌ها، چهار راه‌ها و غیره استفاده می‌شود. بنرها را می‌توان در ابعاد مختلف در بازار مشاهده نمود. بنر به خودی خود یک رول پلاستیکی است به رنگ سفید می‌باشد و با دستگاه‌هایی روی آن نقش و طرح را چاپ می‌کنند. بنرها در تبلیغات بسیار موثر و تاثیر گذار می‌باشند. این سازه برای مهار و ایستایی چاپ به کار میرود.شما به راحتی میتوانید به وسیله آن تبلیغ خود را در هر مکانی انجام دهید. این چارچوب با ساختار محکمی که دارد میتواند از چاپ شما در برابر باد محافظت نماید.

تصورش را بکنید اگر شما در حال تماشای یک برنامه‌ی تلویزیونی یا سریال باشید در بین این تماشا اگر پیام‌های بازرگانی پخش شود شما به راحتی می‌توانید شبکه‌ی تلویزیون خود را تغییر داده و تبلیغات آن شبکه ی مذکور را تماشا نکنید. اما وقتی در خیابان هستید و در ترافیک گیر کرده‌اید به ناچار چشم شما با بنرها برخورد می‌کند. و مجبور به تماشای آن می‌شوید در این هنگام شما نمی‌توانید این بنر را از راه خود حذف کنید و البته به خاطر این که حوصله‌ی شما سر نرود مشغول به خواند کامل بنر خواهید شد.

قاب بنر تبلیغاتی

قیمت قاب بنر تبلیغاتی و اطلاع رسانی

یکی از معیار های تصمیم گیری کارپردازان و مجریان برای انجام تبلیغات هزینه آن میباشد. قیمت قاب بنر نمایشگاهی به دلیل ارزان بودن، این سازه را در بین دیگر سازهها متمایز نموده است. چرا که این بهای کم میتواند در تهیه و نصب این محصول بسیار کاربردی باشد.در حال حاضر قیمت قاب بنر با ابعاد ۲ متر در ۳ متر تقریبا حدود یک میلیون تومان میباشد.این قیمت کم نسبت به دیگر اقلام تبلیغاتی بسیار نا چیز میباشد.

قاب بنر تبلیغاتی

تبلیغات توسط قاب بنر نمایشگاهی اسپیس فریم موثر تر از تبلیغات تلویزیونی:

پس می‌توان نتیجه گرفت که تبلیغات از طریق اسپیس بنر نمایشگاهی نسبت به تبلیغات از طریق تلویزیون موثر تر است. این گونه شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای کم تر کاری مفید تر انجام دهید. اما برای نگه داری این بنرها در مکان‌های عمومی باید یک تکیه گاه وجود داشته باشد.این تکیه گاه قاب بنر نمایشگاهی می‌باشد. قاب بنر اسپیس ها معمولا لوله‌هایی هستند با مقاومت بالا که به صورت یک چهارچوب میباشند.البته یک سری از پایه ها به صورت کرو میباشند. این سازه چاپ را محکم به آن متصل می‌نمایند. شما در نگاه اول تنها چاپ را خواهید دید. ولی در واقع کار اصلی را قاب بنر اسپیس فریم‌ها انجام می‌دهند. به همین جهت قاب بنر اسپیس فریم‌ نمایشگاهی نقش مهم تری دارند. قاب بنر اسپیس فریم، چاپ را در برابر باران، باد، طوفان، تگرگ و حتی برف محافظت می‌نمایند.

اجاره اسپیس بنر یا اجاره قاب بنر

مرکز فروش و اجاره اسپیس بنر

معمولا به خاطر راحتی حال عموم یک سری شرکت و مراکز هستند که به فروش اسپیس بنر یا اجاره اسپیس بنر مشغول می‌باشند. شما می‌توانید از قاب بنر‌ نمایشگاهی در موارد دیگر نیز استفاده نمائید. اما اگر قاب اسپیس را برای مدت کوتاهی بخواهید باید آن را اجاره اسپیس نمائید. از طریق اجاره قاب اسپیس می‌توان ابعاد مختلف تهیه نمود. اجاره موجب میشود طرح را به هر شکلی که خواستار آن باشید درآورد.

در نتیجه‌ی تمام حرف‌هایی که گفته شد به این امر می رسیم که بنرها در تبلیغات نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند. اگر چه قیمت قاب بنر این نوع تبلیغات به مراتب کم تر از سایر تبلیغات مخصوصا تبلیغات تلویزیونی است، اما تاثیری دو چندان دارد. یکی از علت‌های دو چندان بودن تبلیغات توسط اسپیس بنر این است که این نوع تبلیغات به صورت اجباری مانند تبلیغات تلویزیونی نیست. این تبلیغات هیچ گونه وقت و زمان شخص را هدر نمی دهد.

انواع قاب بنرتبلیغاتی :

باید بدانید که قاب بنر نمایشگاهی تنها به اسپیس فریم، ختم نمی شود. تابلو انواع مختلفی دارد، بنر اسپیس، نوعی از قابهای موجود در بازار می‌باشد. اما از نظر قیمت و کیفیت قاب اسپیس فریم بسیار مناسب و بهتر می‌باشد. قاب اسپیس فریم در زیبایی و اثر گذاری تبلیغات بنری نیز تاثیر می‌گذارند. در واقع وقتی یک فلکس یا چاپ به طور مرتب با قاب بنر اسپیس فریم، به نمایش گذاشته شده است مسلما تاثیر بیشتری بر فرد خواننده دارد تا این که بنری که توسط طناب‌ها از درخت یا دیوار آویزان شده‌اند.

باید بدانید که علاوه بر متن و طرح خود بنر تکیه‌گاه و یا نگه دارنده‌ی بنر نیز بسیار موثر است. قاب بنر نمایشگاهی به طور کلی یک تابلو است که دارای فضای خالی برای نصب می‌باشد. این سازه چاپ را در برابر عوامل خارجی و طبیعی حفظ می‌کند. این قاب‌ها به صورت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که از جمله به شرح زیر می‌باشند:

  1. قاب فلزی بنر
  2. قاب بنر دیواری
  3. قاب دور بنر
قاب بنر تبلیغاتی
اجاره قاب بنر تبلیغاتی
اسپیس بنر

کیفیت جنس قاب

لازم است بدانید که تمام این قاب‌ها از نظر جنس و کیفیت با هم متفاوت هستند ولی طی تجربیات همگان، استفاده از قاب اسپیس فریم کاربرد بیشتری دارد. و از این رو می‌توان نتیجه گرفت که کیفیت قاباسپیس فریم بیشتر و بهتر است. در واقع کیفیت و زیبایی است که محبوبیت می‌آورد. به همین جهت از قاب بنر نمایشگاهی بیشتر در نمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. بعد از قاب بنر تبلیغاتی ، قاب‌های فلزی از کیفیت بیشتری نسبت به سایر قاب‌ها دارند. کیفیت مواد به کار رفته در ساخت این سازه میتواند در مقاومت و استحکام آن تاثیر بسزایی داشته باشد. این وسیله به دلیل قرار گرفتن در مسیر وزش باد حتما باید تحمل آن را داشته باشد.

فروش قاب بنر یا اجاره قاب بنر؟

این سوالی است که بیشتر مصرف کنندگان این وسیله در ذهن خود دارند. پاسخ این سوال کاملا به شرایط شما بستگی دارد. مسلما اگر این قاب بنر را شما برای تمام فصول و روزای سال بخواهید، مسلما اگر قاب بنر را خریداری نمائید بهتر است. یعنی زمانی که شما به این وسیله نیاز مکرر دارید بهتر است آنرا خرید نمایید.دلیل این خرید این میباشد که اجاره قیمت اسپیس بنر از فروش قیمت اسپیس بنر بیشتر میشود. با خرید این وسیله شما فقط یک بار هزینه مینمایید. در عوض خرید میتوانید بارها از آن استفاده نمایید.

یکی دیگر از مزایای فروش آن ،این میباشد که شما خودتان میتوانید آنرا نصب نمایید. قابلیت نصب آسان شما را از داشتن نصاب بی نیاز مینماید. فقط این مطلب را مد نظر داشته باشید که برای نگهداری از آن یک فضا را اختصاص دهید. برای اینکه لطمه و آسیبی به آن وارد نگردد حتما فضایی مناسب را تعبیه نمایید.

ولی برخی افراد در فصل‌های خاصی مثل نمایشگاه‌های نوروزی، بهاره، پاییزی، نمایشگاه بین المللی تهران ، نمایشگاه افتاب و غیره به این قاب‌ها نیاز دارند به همین جهت بهترین گزینه اجاره قاب بنر می‌باشد. اجاره میتواند گزینه بسیار کاربردی باشد. از این طریق شما میتوانید به صورت نا محدود به این وسیله دسترسی داشته باشید. شما با روش اجاره به هر تعداد که نیاز داشته باشید میتوانید این سازه را در اختیار داشته باشید.همچنین با اجاره شما محدودیتی در ابعاد این سازه ندارید.به این صورت که ممکن است شما همیشه در یک مکان از این وسیله استفاده نکنید.بنابراین ممکن است بنا به مکانی که میخواهید از آن استفاده کنید احتیاج به ابعاد مختلفی داشته باشید.

قیمت قاب بنر تبلیغاتی

چگونگی استفاده اسپیس بنر

برای استفاده از این سازه شما باید به ابعاد قاب مورد نظر چاپ را طراحی و نصب نمایید. برای انجام نصب شما به بست کمربندی و یا اتصال نیازمندید. این مطلب را در نظر داشته باشید که حتما بعد از چاپ دور تا دور فلکس حتما باید پانچ شود.فاصله این پانچ ها باید بین ۵۰ سانتیمتر الی ۶۰ سانتیمتر باشد.رعایت این فاصله در چاپ موجب میشود که در زمان نصب شما به راحتی این کار را بتوانید انجام دهید.در زمان هایی که ابعاد چاپ بزرگ باشد بهتر است از نصاب های حرفه ای کمک بگیرید.نصاب متخصص با تجربه ای که در این زمینه دارد کار شما را به زیبایی انجام خواهد داد.

قاب بنر اسپیس فریم
قاب بنر اسپیس فریم

شما در هنگام نصب این مورد را در نظر بگیرید که این سازه را در معرض باد قرار ندهید. اگر مجبور شدید که این سازه تبلیغاتی محیطی را در محلی که در وزش باد قرار دارد جانمایی نمایید حتما به فکر مهار باشید. شما با مهار درست و استاندارد میتوانید از استحکام آن مطمئن شوید. مهار نکردن و جانمایی نادرست میتواند شما را درگیر دردسر نماید. برای پیشگیری از هرگونه حادثه بهتر است از کارشناسان این رشته بهره مند گردید. سعی نمایید در هنگام جانمایی محل هایی را در نظر بگیرید که دارای ادواتی میباشند که شما بتوانید سازه را به آنها متصل نمایید. پس میتوان گفت که یک جا نمایی مهندسی شده میتواند در استحکام سازه نقش بسزایی را داشته باشد.

پیمایش به بالا