اسپیس فریم دست دوم

گروه تولیدی فریم گستر به منظور کاهش هزینه برای مشتریان عزیز اقدام به فروش و اجاره اسپیس فریم دست دوم نموده است. معمولا اسپیس فریم دسته دوم برای ساخت غرفه نمایشگاهی و دیگر امور استفاده می‌شود.اسپیس فریم کارکرده از نظر مقاومت تفاوت زیادی با نوع دسته اول ندارد.قیمت اسپیس فریم دست دوم از قیمت دسته اول آن ارزان تر میباشد.شما برای خرید اسپیس دست دوم و یا فروش اسپیس دست دوم با کارشناسان ما تماس بگیرید.کارشناسان مجرب ما بهترین راهنمایی را در این زمینه به شما خواهند داد.

فهرست مطالب

فروش و اجاره اسپیس فریم دست دوم

اسپیس فریم ها اجزای اصلی سازه های بزرگی هستند که ما در بازدید از اماکن سیار و حتی ثابت در نمایشگاهها و گلخانه ها،پارکینگ ها و بنرها میبینیم که به خاطر تنوع ،قابلیت حمل و جابه جایی ،دوام بالا در برابر شرایط محیطی و هم چنین نصب آسان در شکل های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند. اما اجاره اسپیس فریم کارکرده چیز جدید و کاربردی است که کار را برای ما راحت تر و به صرفه تر کرده است که در این مطلب قصد داریم در مورد مزیت های فراوان اسپیس دست دو و به صورت ویژه اجاره اسپیس دست دوم بپردازیم. 

اجاره اسپیس فریم دست دوم

بزرگترین ایده های اقتصادی در فاز نخست به صورت کوتاه مدت مورد آزمایش قرار میگیرد و این دقیقا همان مرحله ای است که اهمیت اجاره اسپیس فریم کارکرده خود را نشان می دهد.فرقی نمی کند قصد اجاره و یا بر پایی یک غرفه نمایشگاهی را داشته باشیم و یا اینکه در گوشه ای از شهر مراسمی جهت مناسبت های مهم مذهبی و یا خیر خواهانه بر پا کنیم،بدون شک قیمت اسپیس فریم دست دوم چیزی است که نظر ما را به جلب خواهد کرد.

در کنار زیبایی و هم خوانی مکانی که با بر پا میکنیم قیمت اسپیس فریم دست دوم که قصد تهیه آن را داریم موضوع بسیار قابل اهمیتی می باشد .اسپیس فریم کارکرده به علت قیمت پایین تر از نمونه های نو بیش تر مورد قبول عموم قرار گرفته است. زیرا مشتریان می توانند با صرف هزینه کمتر نیازهای متفاوت خود را با اسپیس فریم کارکرده برطرف سازند.

اسپیس فریم دست دوم

فروش اسپیس دست دوم

شرکت های زیادی در زمینه فروش اسپیس نمایشگاهی دست دوم فعالیت دارند. اما باید به این نکته توجه کرد که کیفیت این سازه ها بسیار قابل اهمیت می باشد. زیرا این سازه ها عمدتا در شرایط باز محیطی وآب و هوای مرطوب و سرد و یا حتی بسیار گرم مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

در کنار قیمت اسپیس دست دو باید به کیفیت آبکاری اسپیس فریم کارکرده نیز توجه ویژه کرد.البته این نکته نیز وجود دارده که عمده اسپیس فریم کارکرده اجاره ای به علت مواد به کاررفته و آبکاری مناسب تفاوت زیادی با نمونه های نو نخواهند داشت.فروش و اجاره اسپیس فریم کارکرده خوشبختانه در کشور ما و توسط شرکت های متفاوت انجام میگردد. مانند کالاهای دیگر بخش عمده ای از نیاز های ما را همین اسپیس فریم کارکرده برطرف خواهد ساخت.

کاربردها و مزیت های اجاره اسپیس دست دوم

خوب همه ما می دانیم که برای ساختن و یا احداث یک اتاقک بسیار کوچک علاوه بر مجوز های ساخت و ساز باید چه مقدار مواد و مصالح ساختمانی را به کار ببریم. این قیمت تمام شده در مقایسه با قیمت اسپیس دست دوم را می توان به مقایسه بودجه یک کشور با بودجه یک روستا تشبیه کرد. البته این تمام ماجرا نیست و تنوع در ایجاد سازه هایی که به کمک اسپیس فریم کارکرده ایجاد میکنیم به هیچ عنوان نمی توان با مصالح دیگر مقایسه کرد. این خود به تنهایی به عامل بسیار مهمی در جذب مشتریان و بازدید کنندکان نمایشگاهی و معابر تبدیل خواهد شد.

ارزان بودن قیمت اسپیس فریم دست دوم

ارزان بودن قیمت اسپیس دست دوم به مشتری این امکان را می دهد که با مقدار پولی که در اختیار دارد تعداد بیشتری اسپیس فریم کارکرده تهیه کند.قیمت اسپیس فریم دست دوم مانند دیگر کالاهای کارکرده ارزان میباشد.این مزیت رغبت استفاده از آن را زیاد میکند.با خرید اسپیس دست دوم به متراژ بیشتر دست شما برای اجرای پروژه باز تر میگردد. به موازات آن غرفه نمایشگاهی و مساحت فروش خود را به به مقدار بسیار بیشتری گسترش دهد. این خود رابطه مستقیمی در سهم فروش،تنوع محصولات و تزیین مکان دارد.اسپیس فریم کارکرده دارای قیمت بسیار مناسب تر و به صرفه تری نسبت مدل های دست اول و حتی مواد و مصالح دیگر می باشد. در کنار این قیمت ارزان،اسپیس فریم کارکرده دارای همان کارایی و مقاومت و در پاره ای از اوقات استحکام بیشتر نسبت به شیشه،آجر و سنگ و… می باشد.

اسپیس فریم چیست

تنوع بالا در اجاره اسپیس دست دوم

تنوع در مدل های اسپیس فریم کارکرده درخلق سازه هایی بی نظیر،مستحکم و زیبا نیازمند به کارگیری مصالح و سازه های اسپیس فریم متنوع می باشد. شما می توانید با خرید کردن از مراکزی که در حوضه فروش اسپیس نمایشگاهی دست دوم فعالیت دارند و یا اجاره اسپیس دست دوم با صرف هزینه بسیار کمتر از نمونه های نو وباکمی کمک از علوم مهندسی سازه و هنر معماری،سازه های بسیار متفاوت و خاص را ایجاد کنید. با اینکار هم چون مروارید در دنیای بی کران بازار بدرخشید.

راه اندازی سریع هیئت و حسینیه با اسپیس فریم کارکرده

مناسبت هایی چون دهه محرم،ایام فاطمیه،جشن نیکوکاری و … از جمله مراسماتی است که به صورت مقطعی و دوار در ایام های متفاوت سال بر پا میگردد. اسپیس فریم ها در طول این سال ها به عنصر اصلی این مکان ها تبدیل شده است. خرید اسپیس فریم نو برای چند روز و یا حتی ماه به نظر منطقی نمی آید. ما با اجاره اسپیس فریم کارکرده می توانیم در سریع ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه مراسمات خود را به بهترین شکل ممکن بر پا کنیم.

اسکان مناطق سیل زده و زلزله زده با اجاره اسپیس دست دوم

قابلیت حمل آسان و نصب سریع و هم چنین مستحکم اسپیس فریم کارکرده در زمان هایی که بلایای طبیعی خانه و آشیانه هم وطنان عزیزمان را ویران کرده است پر کاربرد میباشد.می توانیم با کمک گیری از این اسپیس فریم ها و یا حتی خرید و ارسال این سازه ها از مراکز فروش اسپیس دست دوم به صورت موقت مکان محکم و مقاومی را برای هم وطنان عزیز بحران زده مان تهیه کنیم. تا این عزیزان تا زمان ساختن منازل خود در این سازه هایی که از طریق اسپیس فریم کارکرده ساخته گردیده زندگی امن و گرمی را در اختیار داشته باشند.

برگزاری همایش و جشنوارهای محلی با اجاره اسپیس دست دوم

همه ساله ما شاهد جشنواره های بزرگی از مواد غذایی و صنایع دستی هستیم. این نمایشگاهها از طریق نصب سازه های اسپیس فریم برگزار میگردند.در هر شهر همایش غذا ها،سنت و مراسمات مختلف خود را در آن برگزار میکنند. با توجه به فصلی بودن و مقطعی بودن این نمایشگاهها خریدن سازه های اسپیس فریم کاری دور از منطق می باشد. با توجه به قیمت اسپیس فریم دست دو که کاملا صرف اقتصادی دارد میتوان با اجاره اسپیس دست دوم ما هم غرفه ای در این میان دایر کنیم .از این روش صنایع دستی،مواد غذایی و هم چنین انواع ترشیجات و … منحصر به فرد و بی نظیر خود را ارائه کنیم .میتوانیم سفیری باشیم که به بهترین نحو آداب و سنت شهر خود را به نمایش بگذاریم. از طریقهمایش میتوان بنگاه اقتصادی خود را هر چند کوچک اما پر فروش کنیم.

ساختن گلخانه به وسیله اسپیس فریم کارکرده

تا حالا شده در اینترنت به دنبال راه اندازی یک کسب و کار پر سود و بازده سریع بگردید؟

احداث گلخانه،بله دقیقا احداث گلخانه با هزینه راه اندازی بسیار اندک با کسب و کارهای مشابه این حرفه را به پرسود ترین حوزه های کاری در سال های اخیر تبدیل کرده.

اما خوب اگر شما بالا بودن سرمایه اولیه رو بهونه کردید باید این خبر خوش رو بدم. فقط کافی از شرکت هایی که در زمینه فروش اسپیس نمایشگاهی دست دوم فعالیت دارند قیمت اسپیس دست دوم رو استعلام کنید. اون موقع خواهید دید که با اختصاص مقدار بسیار کمتر به اجاره اسپیس دست دوم به نسبت خرید مصالح ساخت و ساز دیگر می تونید با یکم یادگیری علوم گیاهی کار پرورش گیاهان پرفروش،گل ها،کاکتوس و یا حتی میوه های کم یاب رو آغاز کنید و با قیمت های باور نکردنی در بازار به فروش برسونید. ویگه با کار کردن واسه دیگران و در آمد های اندک خداحافظی کنید.

ساختن پارکینگ با اسپیس دست دو

اگر قیمت اسپیس فریم دست دو رو با زیان های که هر روز آب و باران و آفتاب و برف بر روی ماشین و وسایل نقلیه ما میگزارند مقایسه کنیم. به این نتیجه خواهیم رسید که هر چه سریعتر از شرکت های فروش اسپیس دست دوم سازه های را جهت مسقف سازی پارکینگ رو باز خود تهیه کنیم.باران و برف به دلیل داشتن خواص اسیدی بالا باعث خوردگی و پوسیدگی رنگ و بدنه ماشین ها میگردد .ساختن پارکینگ با نصب اسپیس فریم کارکرده جلوه ای دیگر به حیاط و محوطه رو باز ما میدهد. هم چنین وسیله نقلیه ما از سوختگی،رنگ پریدگی و پوسیدگی مصون نگاه می دارد.

مزایای اسپیس فریم دست دوم

اسپیس فریم دست دوم با عملکرد مشابه به اسپیس نو اما با مزایای بیش‌تری در اختیار شما قرار می‌گیرد. اسپیس دست دوم در کاهش قیمت‌های اولیه نقش بسزایی دارد. سازه دسته دوم در زمینه اقتصادی کمک بزرگی به بسیاری افراد می‎‌کند. خرید و فروش اسپیس فریم دست دوم معمولا برای کاربری نمایشگاهی صورت می‌گیرد. البته تنوع در این محصولات باعث شده که کاربردهای متنوعی داشته باشند. علاوه بر کاربرد نمایشگاهی در ساخت پارکینگ، گلخانه، اسکان موقت برای افراد، محل برگزاری مراسم و غیره هم استفاده می‌شود. از این نوع فضاها برای ایجاد مکان دلنشینی و زیبا استفاده می‌شود. در بعضی از مواقع ادغام این نوع سازه با سازه‌های دیگر زیبایی فضا را چند برابر می‌کند. اسپیس دسته دو به صورت یک ایده جدید و نو برای ورودی سالن‌ها، نمایشگاه‌ها و غیره مناسب است.

نصب اسپیس دسته دوم

نصب اسپیس فریم دست دوم مانند نصب اسپیس دسته اول میباشد.نصب آن باید به صورت تخصصی انجام شود. برای راه‌ندازی اسپیس کارکرده هم حتما از متخصصین در این زمینه کمک بگیرید. زیرا این کار باید با در نظر داشتن محاسبات مهندسی و ریاضی صورت بگیرید. محاسبات این سازه نیازمند به تبحر و تجربه خاصی است. به طور کلی اگر نصب اسپیس دست دوم به وسیله افراد متبحر انجام شود به راحتی و در زمانی کم فضای شما آماده است. بسیاری از افراد برای شروع کسب و کار خود سرمایه محدودی دارند. برای این دسته از افراد که قصد راه‌اندازی غرفه نمایشگاهی و غیره را دارند، اسپیس فریم دست دوم گزینه بسیار خوبی است. این فضاها با جلب توجه مشتریان برای شما سودآور بوده و در فروش شما تاثیر خوبی می‌گذارند. اسپیس فریم‌ها می‌توانند به صورت ثابت یا متحرک در محلی نصب شوند. یکی دیگر از مزایای اسپیس فریم‌ها امکان جابه‌جایی و مونتاژ آن‌ها در مکان‌های مختلف است. با وجود جابه‌جایی اسپیس دست دوم کیفیت و امنیت آن حفظ می‌شود.

چرا اسپیس فریم دسته دوم؟

مزایای اسپیس فریم دسته دوم

اسپیس فریم دسته دوم دارای تنوع زیادی در ابعاد و اشکال مختلف است. به علت خلق فضای زیبا و هنرمندانه از این دسته محصولات استفاده‌های زیادی می‌شود. این مدل از سازه‌ها در برابر زلزله مقاومت بالایی دارند و به علت سبک بودن در صورت خراب شدن خطرات جدی‌ای به وجود نمی‌آورند. بنابراین امنیت اسپیس دسته دوم مانند اسپیس نو است. به طور کلی این سازه‌ها نسبت به ساخت سازه به روش سنتی مزیت بیش‌تری دارند. به عنوان مثال برای اجرای آن‌ها در یک مکان نیاز به مجوز ساخت و ساز ندارید.

اگر قصد خرید اسپیس دسته دوم را دارید بهتر است این کار را همراه یک کارشناس در زمینه اسپیس انجام دهید. این کار به شما کمک می‌کند که سازه‌ای با کیفیت بالا و مناسب برای کاربری خود خریداری کنید. فروش اسپیس فریم دسته دوم معمولا به دلیل تغییر شغل انجام می‌شود. اسپیس‌های کارکرده موجود در بازار و این شرکت کیفیت بالایی دارند.

ساخت و نصب بنر تبلیغاتی با اجاره اسپیس کارکرده

وقتشه!بله وقتشه واقعا با اجاره اسپیس دست دوم و نصب آن یک استند تبلیغاتی را در منطقه خود دایر کنیم. با کرایه دادن اون پولی به جیب بزنیم یا اینکه با ساختن یک بنر تبلیغاتی زیبا و نصب اون در درب مغازه و یا آرایشگاه و … مشتریان خود رو به خرید ترغیب کنید که خدمات و کالا متنوع و ارزون تری رو به نسبت رقبا ارائه میدید. یا اینکه با طراحی یک بنر زیبا و نصب در سازه اسپیس فریم کارکرده ارزش افزوده بالایی رو نسبت به قیمت اسپیس دست دوم به تنهایی ایجاد کنیم.

خرید اسپیس دست دوم

خرید اسپیس دست دوم در این شرکت انجام میگردد.فریم گستر برای رفاه حال مشتریان اقدام به خرید اسپیس دسته دو مینماید.قیمت خرید با توجه به میزان سلامت اجناس صورت میپذیرد.در صورتیکه شما نیاز به فروش اسپیس های خود دارید شرکت ما با قیمتی عادلانه آنها را از شما خریداری مینماید.مطمئن باشید که کارشناسان خرید بهترین قیمت را به شما پیشنهاد میکنند.فریم گستر بستری مناسب برای خرید اسپیس و همچنین فروش اسپیس میباشد.

سخن آخر

در مطالب بالا سعی گردید با مقایسه قیمت اسپیس دست دوم و هم چنین مقدار پول اندکی که بابت اجاره اسپیس دست دوم می پردازیم با نمونه مصالح و سازه های مشابه نشون بدیم که اسپیس فریم ها چه کاربرد هایی مفید و زیادی در رفع نیازهای امروزی ما دارند .فروش اسپیس دست دو نیز در کشور ما چند سالی است که دایر گردیده است. تنها با تهیه اسپیس فریم کارکرده، راه آغاز یک کسب و کار پر سود تا احداث یک پارکینگ زیبا رو برای ما بسیار هموار کرده است. دیگر نیازی نیست بخش عمده ای از سرمایه خود را به ساخت و ساز سنتی و پرهزینه گذشته اختصاص دهیم. یا اینکه جهت تامین سرمایه اولیه در صف های طویل اخذ وام، عمر گران سپری کنیم.

جهت خرید و مشاوره اسپیس فریم دسته دوم و قیمت اسپیس فریم دسته دوم با ما تماس بگیرید:۰۹۲۲۳۸۰۶۴۵۳

پیمایش به بالا